VELKOOBCHOD OBLEČENÍM
finetech.cz

Ketch

Švédská značka Ketch patří ke špičce v dětském oblečení na lyže a snowboard. Jedná se o firmu s dlouhou tradicí a její oblečení testují děti na sněhu, ledě a lyžařských svazích již od konce 70. let minulého století.

Její design navrhují výhradně švédští designéři pracující s vysoce kvalitními materiály. Využívají výrazné a veselé barvy a kladou velký důraz na pohodlnost všech stylů a druhů oděvu. FineTech nabízí jejich kategorii SKI, která je určena pro věkovou kategorii od 5 do 16 let (vel. 116-170). Toto oblečení je vyrobeno především pro vyznavače sjezdového lyžování a snowboardingu. Šije se z materiálů, které se dobře přizpůsobují pohybu a zároveň jsou dostatečně silné a odolné a v exponovaných místech speciálně zesíleny proti oděru. Jsou vysoce vodě a větru odolné (vodní sloupec 5000 mm) a prodyšné (5000 g/m2/24h). Mají spoustu užitečných funkčních prvků pro lyžaře a snowboardisty. S touto značkou se děti cítí na lyžařských svazích jako doma.


FineTech.cz
Sortiment:
  • Vysoce kvalitní bundy a kalhoty na lyžařské sporty (vodní sloupec 5000 mm, prodyšnost 5000 g/m2/24h) s mnoha funkčními prvky
  • Lyžařské čepice a rukavice
  • Fleecové bundy a kalhoty
  • Softshellové bundy

Pro velkoobchodní podmínky prosím pište na velkoobchod@finetech.cz nebo použijte náš kontaktní formulář, a my se Vám ozveme.