O NÁS

Společnost FINETECH vznikla roku 2006 a v samotném počátku své existence se zabývala dodáváním streamovacích technologií a mobilních aplikací, od čehož se také odvíjí samotný název společnosti, který odkazuje na "fine technology". Nejvetší klienty jsme oslovili a získali především ve skandinávských zemích.

Díky obchodním aktivitám v této části Evropy jsme se mohli blíže seznámit i s jinými oblastmi tamní ekonomiky a výroby a velmi nás zaujal - hlavně ženskou část našeho týmu - segment s dětským zejména outdoorovým oblečením. Kvalita a design byly ve srovnání s tehdejší nabídkou na českém trhu nesrovnatelné. Trvalo nějaký čas, než jsme našli značky dostupné vhodné pro náš trh i cenově, ale výsledek stál za to. Portfolio společnosti FT se tak mohlo rozšířit o další projekt: velkoobchod a distribuci skandinávských značek s dětským oblečením.

Kompletní seznam aktivit naší společnosti pak uzavírá další žensky orientovaný projekt a to vydávání časopisů pro čtenářky všech věkových kategorií. Vzhledem k našim silným vazbám na severský region jsme se rozhodli oslovit i čtenářky v tomto regionu s mutací našeho časopisu pro voňavý a útulný domov.